250% meer conversies door een nieuwe website voor Verandaci.

verandaci.nl

De oprichter van Verandaci, een ambitieus bedrijf gespecialiseerd in luxe aluminium veranda’s, benaderde ons met de wens om landelijk meer aanvragen te genereren. Waar de bestaande website nog nauwelijks organisch verkeer opleverde en de concurrentie fors was, zagen wij kansen om snel te groeien. Dus aan ons de taak een solide digitale basis neer te zetten en via SEO én Google Ads direct meer leads binnen te halen.

  • +250 % Conversies
  • +100 % Overall traffic
Toegepaste diensten.

Doelstelling

De doelstelling was helder: meer kwalitatieve offerteaanvragen genereren via de website, met een duidelijke focus op SEO-verbetering, conversie-optimalisatie en een sterke start met Google Ads. Daarnaast moest de merkuitstraling kloppen met de hoogwaardige producten die Verandaci levert.

De uitdaging

De oude constructie bestond uit meerdere losse websites. Deze websites waren niet zorgvuldig in elkaar gezet, waardoor zowel de vindbaarheid als het aantal leads er last van hadden. Ook moesten bepaalde producten kunnen communiceren met een speciaal 3D model, gemaakt door een externe partij.  Vooral een stukje UX was essentieel. Daarnaast moesten klanten een offerte kunnen aanvragen via óf de configurator óf een “normale” offertepagina. Aan ons de taak om al die losse websites samen te voegen op één domein en om de communicatie met de 3D modellen vloeiend en frictieloos te laten verlopen.

Website en content

We zijn gestart met een compleet nieuwe website in WordPress, waarbij wij verantwoordelijk waren voor het ontwerp (strak, overzichtelijk en passend bij de doelgroep), het conversiegericht realiseren van de website en het schrijven van SEO-geoptimaliseerde content voor alle hoofd- en productpagina’s. De content is gebaseerd op uitgebreid keyword research. Elke pagina heeft een heldere structuur, een pakkende intro, duidelijke calls-to-action en is volledig afgestemd op het type overkapping dat Verandaci aanbiedt.

Resultaat

Het resultaat mocht er zeker wezen: een strak uitziende nieuwe website, waar alle functionaliteiten naar behoren werkten. De nieuwe website en het de verbeteringen aan de campagnes hebben hun vruchten afgeworpen. Dit is dan ook te zien in de cijfers, year-on-year +250% conversies, +100% overall bezoek en is een vertienvoudiging van de visibility.

  • +250 % Conversies
  • +100 % Overall traffic

Onze succesverhalen
waar we trots op zijn

Hoe Shirtsenzo.nl zeeën van tijd bespaart met een slimme AI-migratie en Gripp-koppeling

Hoe Shirtsenzo.nl zeeën van tijd bespaart met een slimme AI-migratie en Gripp-koppeling

In één oogopslag een kraakhelder overzicht van duizenden producten. Dat is de basis van de...

Krachtige kleuren, heldere focus: Een nieuwe digitale basis voor GGD Investments

Krachtige kleuren, heldere focus: Een nieuwe digitale basis voor GGD Investments

GGD Investments is een partij die niet bang is om op te vallen. Met een...

Van specialist in mappen en verpakkingen naar (AI) leadmachine voor De Voogt

Van specialist in mappen en verpakkingen naar (AI) leadmachine voor De Voogt

De Voogt is dé specialist als het gaat om luxe mappen, unieke verpakkingen en hoogwaardig...

Bouwconsulting BV: van simpel naar strak en visueel

Bouwconsulting BV: van simpel naar strak en visueel

Bouwconsulting BV had een sterk verouderde website die niet meer aansloot bij de professionaliteit en...

Een nieuwe website voor Financieringsfabriek

Een nieuwe website voor Financieringsfabriek

Financieringsfabriek had een website die niet meer paste bij hun professionele dienstverlening. De oude site...

Een nieuwe website voor Boumij Makelaars

Een nieuwe website voor Boumij Makelaars

Boumij Makelaars was toe aan een nieuwe website. De oude site, gebouwd in Drupal, had...

Koffietje?

Ben jij op zoek naar een zoekmachine marketingbureau dat wél waarmaakt wat ze zeggen? Dan ben jij onze klant. Zin om samen te werken? Wij maken graag kennis met jou en je bedrijf.

Neem contact op
Michelle de Klerk, Projectmanager
Michelle de Klerk Projectmanager
Geen bullshit, gewoon
goede search marketing?